Hakkımızda

Home Hakkımızda
Biz kimiz?
Okulumuz Milli Eğitime bağlı bir okul olup 2-5 arası çocuklara anaokulu 5-6 yaş arası çocuklarına ilkokula hazırlık eğitimi vermektedir

  • Psikolojik danışmanlık hizmetleri
  • Öğretmenle birlikte etkinlik gözlemi
  • Sınıfiçi rehberlik hizmeti
  • Psikodrama rol değişimi çalışmaları
  • İngilizce eğitim
  • Müzik dersleri
Neden bizi seçmelisiniz?

M.E.B onaylı eğitim programı

Eğitim programımız M.E.B. tarafından pedagog,okul öncesi öğretmeni ve çocuk gelişim uzmanlarınca hazırlanmış olan programların uyarlanması sonucunda düzenlenmektedir. Kavram karmaşası yaşanmaması açısından ana dil ve yabancı dil programı aynı içerikle uygulanacaktır.Her ayın sonunda öğrenilen bilgilerin gözlem yoluyla tespit edilip öğrenci gözlem tablolarına işlenecektir. Ayrıca her öğrencinin hangi öğrenme tekniğinde daha zevkle öğrenme yaptığı gözlemlenecek,çoklu zeka öğrenme teknikleri kullanılarak uygulanacak programda eksik alan bırakılmamaya özen gösterilecektir. Gözlem tabloları veli ile paylaşılarak oyun nitelikli eksik tamamlama aktiviteleri ile desteklenecektir.

Maecenas aliquam odio ligula

Aliquam sodales justo sit amet urna auctor scelerisque. Fusce interdum leo ante, sit amet tempus enim aliquam quis. Praesent eget cursus nisi. Cras feslin is hendrerit vel nibh vitae ornar uspendisse consequat quis sem velit aliquam facilisis.Quisque vitae finibus risus.

Kitaplara çok önem veriyoruz.

Çocukların duygusal gelişimini sağlayan en önemli araçlardan biri de kitaplardır. Büyülü bir kapıyı aralar onların dünyasında.O büyülü kapının ardında onların hayal dünyaları vardır.Çocuk dinlediği ya da okuduğu bir kitabın bir parçası oluverir.Orada hissettiği yanlışlıkları düzeltir.İyilik yapar korku ve kaygılarıyla yüzleşir.Onların üstesinden gelmeyi öğrenir.Yolculuk yapar,farklılıkları gözlemler ve onları kabul etmeyi öğrenir.Kitabın konusu onun sanal yaşam alanı olur.Ve gerçek dünyada orda elde ettiği deneyimleri uygular.Davranışlarına yansıtmaya başlar.

Neden biz?

Çocuklar oyun yoluyla dış ortamı keşfederken kendi yaş özelliklerine uygun bir eğitim yaklaşımıyla gelişimleri desteklenir. Kültürümüz ve değerlerimiz esas alınarak modern dünyaya ayak uyduran mutlu çocuklar yetiştirmek hedefimiz olduğu için SEVİMLİ YENGEÇLERİ TERCİH EDEBİLİRİZ.

Velilerin yorumları
Gülcan Öztürk
Mina'nın annesi

Bizim için büyük bir şanstır Sevimli Yengeçler ailesi ile tanışmak. Güvenli ellere emanet ediyoruz yavrularımızı ve beklentinin çok çok üzerinde bir eğitim sistemi ile karşılıyorlar bizi... Öğretmenlerimizin emeği çok büyük, Hepinize çok teşekkür ederiz ❤️

Sevil Atalay
Can'ın annesi

En değerli varlığımı gönül rahatlığıyla sizlere emanet ediyorum ve bana bu güveni yaşattığınız için  tüm öğretmenlere teşekkür ediyorum. Her bir köşesinde büyük emek var.

Okulumuz hakkında daha fazla bilgi almak için
Bizimle iletişime geçebilirsiniz